Реалізація проекту проходить під егідою УСК

“Петрівський квартал” зібрав друзів на турнірі з міні-футболу

«Петрівський Квартал»,  один з найбільших житлових комплексів України, розміщений в екологічно чистому передмісті Києва, облюбували шанувальники спорту. Тут постійно проходять цікаві змагання, в яких беруть активну участь місцеві мешканці та гості.

фото Олег Тимошенко

В неділю 24 червня “Петрівський квартал” зібрав друзів на турнір з міні-футболу. В гості до місцевої команди, сформованої з мешканців житлового комплексу, приїхала об’єднана екіпа Громадського Формування  «Лівий Берег» та журналістів, а також команди працівників Генеральної Прокуратури України та Міністерства освіти і науки України.

Організаторами змагань виступили ГО “Рух територіальних громад Тигова” та ГО “Спортивний клуб “Інтелект, краса, сила столиці України”

Команди на церемонії відкриття турніру | фото Олег Тимошенко

Голова організаційного комітету Олександр Тигов налаштовує учасників турніру на високий рівень гри | фото Олег Тимошенко

На відкритті турніру голова організаційного комітету, керівник  ГО “Рух територіальних громад Тигова” Олександр Тигов влучно зауважив:

“Враховуючи те, що Україна не потрапила на Мундіаль, учасники турніру зобов’язані показати футбол світового класу!”

Слова головного організатора турніру матеріалізувалися. Всі матчі пройшли в безкомпромісній боротьбі, футболісти продемонстрували високий рівень гри.

фото Олег Тимошенко

фото Олег Тимошенко

Переможці визначилися лише в заключному матчі. Команда мешканців “Петрівський квартал” здобула перемогу в турнірі. Друге місце виборола команда працівників Генеральної Прокуратури, а бронзові медалі в об’єднаної збірної ГФ «Лівий Берег» та журналістів.

команда мешканців "Петрівський квартал"

Переможці турніру – команда мешканців “Петрівський квартал” | фото facebook.com/petrkvartal

Додатковий інтерес до турніру викликав, ще і такий фактор. За одну з команд грав перший в історії України скелетоніст, який здобув олімпійську ліцензію і виступив на Олімпіаді-2018 в Південній Кореї, Владислав Гераскевич.

Влад Гераскевич – учасник зимової Олімпіади 2018 в Кореї, один із кращих молодих скелетоністів Європи та світу | фото Олег Тимошенко

На церемонії нагородження дипломи, медалі та кубки отримали команди та кращі гравці турніру.

Церемонія нагородження | фото Олег Тимошенко

Після нагородження, учасники турніру мали можливість поспілкуватися за святковим столом. Адже турнір проходив в День молоді, а також був приурочений до Дня Конституції України. Дружня атмосфера та святковий настрій стали головними атрибутами заходу, який організатори влучно назвали “Петрівський квартал збирає друзів”.

Настанова головного судді турніру Івана Захарчука колегам| фото Олег Тимошенко

Підсумки турніру підвів голова суддівського колегії змагань, президент громадської організації Спортивний клуб “Інтелект, краса, сила столиці України”, Іван Захарчук:

“Такі змагання, як проведений сьогодні турнір з міні-футболу, мають велике значення і для популяризації аматорського спорту, і для підвищення майстерності спортсменів, і для широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом, і для організації змістовного відпочинку громадян. Безперечно, родзинкою турніру “Петрівський квартал збирає друзів” стала участь учасника зимової Олімпіади 2018 в Кореї, одного із кращих молодих скелетоністів Європи та світу, Владислава Гераскевича, який, доречі,  тренується під керівництвом батька — Михайла Гераскевича, відомого тренера та організатора спорту. Важливо, що такі люди, як керівник ГО “Рух територіальних громад” Олександр Тигов, розуміють, що заходи, які проходять для любителів, потрібно проводити на високому професійному рівні.”

фото Олег Тимошенко

фото Олег Тимошенко

Вболівальники та учасники змагань побажали,  щоб такі турніри частіше проводилися у Києво-Святошинському районі та місті Києві.