Реалізація проекту проходить під егідою УСК

ТБ

UA:ПЕРШИЙ («Перший канал» ) — український суспільний телеканал.

Онлайн-трансляція

Пов’язане зображення

«1+1» — український загальнонаціональний телеканал, який входить до медіахолдингу «1+1 Media». Заснований у вересні 1995 року. Програми виробництва студії вийшли в ефір у вересні того ж року на УТ-1. Як самостійний канал «1+1» мовить з 1997 року в мережі УТ-2.

З березня 2006 року в кабельних мережах США й Канади стартувала міжнародна версія телеканалу 1+1 — «1+1 International».

Онлайн-трансляція

Інтер — український загальнонаціональний телеканал, входить до медіахолдингу Inter Media Group, який є частиною DF Group, що належить українському бізнесмену Дмитру Фірташу. Телеканал мовить через наземні ефірні та кабельні мережі країни. Загальне технічне покриття каналу — 99,7 % території України.

Онлайн-трансляція

Int Now logo.jpg

СТБ (Світ телебачення) — український загальнонаціональний телевізійний канал. Входить до медіахолдингу StarLightMedia, що належить українському олігарху Вікторові Пінчуку.

Вперше вийшов в ефір з 2 червня 1997 року. Станом на 2017 р. у зоні впевненого прийому сигналу СТБ перебуває 94% території країни. Телеканал транслюють у всіх обласних центрах і великих містах з населенням більше ніж 50 000 мешканців.

Новий канал — український телевізійний канал. Входить до медіахолдингу StarLightMedia, що належить українському олігарху Вікторові Пінчуку.

Вперше вийшов в ефір 15 серпня 1998 року, однак днем народження каналу вважається 15 липня 1998 року — дата першого прямого ефіру. Спочатку здійснював своє мовлення лише в Києві, з 2001 року — ще в шести обласних центрах України, з 2000 року — працював вже у 17 великих містах. 20 грудня 2003 року розпочав супутникове мовлення.

ICTV (англ. International Commercial Television — «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія») — український телеканал. Входить до медіахолдингу StarLightMedia, що належить українському олігарху Вікторові Пінчуку.

Сьогодні ICTV володіє однією з найбільших недержавних мереж ефірного мовлення в Україні. ICTV мовить в усіх містах з населенням понад 50 тис. осіб, охоплюючи 95 % населення України, а це майже 41 мільйон людей. Найбільше охоплення потенційної аудиторії в Києві, центральному, північному та західному регіонах України. Основу аудиторії ICTV становлять глядачі від 18 до 60 років, ядро аудиторії — люди у віці 25-55 років.

Онлайн-трансляція

«Україна» — український загальнотематичний телеканал, має статус національного з 2003 року.

Входить до складу ТОВ «Медіа Група Україна», акціонером якої є компанія «Систем Кепітал Менеджмент» Ріната Ахметова. Транслює іноземні та українські фільми, серіали, шоу та передачі.

Онлайн-трансляція

Результат пошуку зображень за запитом "телеканал Україна"