Реалізація проекту проходить під егідою УСК

Якщо на виборах переможе Гриценко, то прем’єром буде Садовий

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко назвав ім’я майбутнього глави уряду у разі перемоги на виборах 2019 року – Андрій Садовий. 

Про це повідомляє Український світ з посиланням на Українську правду.

“Мене часто питали, кого на посту президента України я хотів би бачити прем’єр-міністром. Це Андрій Іванович Садовий”, –повідомив ввечері 23 березня на своїй сторінці у Facebook кандидат у пезиденти Анатолій Гриценко.

“Я упевнений, ця людина зробить гідну справу. Тепер вже у загальнодержавному масштабі. Він знає економку, соціальну сферу, знає, що болить у людей. У нас не буде конфлікту між президентською та урядовою вертикаллю. Ми отримаємо більшість у парламенті”, – додав він.

  • Раніше Гриценко заявив, що у разі перемоги на виборах президента України він призначить на посаду глави МЗС Світлану Заліщук, Міноборони очолить Іван Апаршин, Нацбанк –  Олександр Савченко, СБУ – Віктор Трепак, а на посаду генпрокурора – Давида Сакварелідзе.
  • Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що більше не балотуватиметься  у мери міста.
  • 1 березня Андрій Садовий відмовився від участі у виборах президента на користь Анатолія Гриценка.
  • 7 березня лідер партії “Громадянська позиція” та кандидат у президенти Анатолій Гриценко та очільник партії “Самопоміч” Андрій Садовий підписали  угоду з одного пункту: “Бути чесним”.

«Стане ясно, хто прийняв рішення в інтересах України, а у кого є зобов’язання перед спонсорами», – зазначив Гриценко.

У свою чергу, Андрій Садовий додав, що підтримав саме Гриценка, бо кандидат декларує чесність та служіння українському народу.

«Я відкликав свою кандидатуру, бо ми хочемо побудувати державу на фундаменті довіри. Я вірю, що це буде реалізовано. Важливо мати українського антикорупційного президента», – сказав Садовий.

фото: grytsenko.com.ua