Реалізація проекту проходить під егідою УСК

Провокаційні борди із зображенням Порошенка привернули увагу поліції

У Києві та інших містах України з’явилися білборди, на яких написано «Кінець» і зображений чинний президент Петро Порошенко, який йде геть.

Про це повідомляє Український світ з посиланням на Укрінформ.

Ці білборди зроблені в стилістиці передвиборчої кампанії самого Порошенка, проте в адміністрації президента Громадському заявили, що не мають стосунку до них.

«Та ви смієтесь? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємось обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним», — сказав завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко.

Він вважає, що ці борди можуть бути пов’язані з міськголовою Черкас Анатолієм Бондаренком, тому що, за його інформацією, спершу вони з’явилися саме в Черкасах.

«Він (Бондаренко — ред.) формально є представником «Батьківщини», а неформально, згідно з тим, що говорять люди з політичних кіл Черкас, він активно включився у виборчу кампанію Зеленського», — резюмував Горковенко.

 

Агітаційні плакати із зображенням президента Петра Порошенка, який іде у нікуди, і написом “Кінець” були розміщені з порушенням законодавства, тому їх знімуть.

Про це Українській правді повідомив представник Національної поліції України Ярослав Тракало.

“За попередньою перевіркою, ця зовнішня реклама розміщена з порушенням законодавства. Адже не містить інформації про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, і замовника цих матеріалів”, – сказав речник поліції.

Тракало зазначив, що поширення зовнішньої реклами без такої інформації тягне за собою накладення штрафу.

“На осіб, які розмістили політичну рекламу з порушенням законодавства, будуть складені відповідні адмінматеріали”, – додали у Нацполіціі.

За його словами, самі борди комунальні служби знімуть.

На білбордах зазначено, що їхнім замовником нібито є Порошенко

Раніше в Україні з’явилися білборди та газети з зображенням Петра Порошенка та Володимира Путіна і написом «21 квітня. вирішальний вибір». У штабі Порошенка пояснили, що вони не мали на меті порівнювати Зеленського з Путіним, а натякнути, що Україні потрібен сильний президент.

Фото: Vyacheslav Chechilo та Sapronov Yuri / Facebook