Реалізація проекту проходить під егідою УСК

Кандидати у президенти України не можуть узгодити місце зустрічі для теледебатів

Артист Володимир Зеленський запропонував президенту Петру Порошенку провести передвиборчі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський».

Про це він заявив у відеозверненні.

«Звертаюся до Петра Порошенка. Ви кличете мене на дебати. Мріяли, що я втечу, «відморожусь», заховаюсь. Ні, я — це не ви у 2014 році. Я приймаю Ваш виклик», — сказав кандидат у президенти.

Він запросив Порошенка до дебатів на стадіоні НСК «Олімпійський» та дав йому на відповідь 24 години. Зеленський підкреслив, що висвітлювати ці дебати мають право будь-які телеканали та будь-які журналісти.

 

Крім того, за словами Зеленського, обидва кандидати мають пройти медичну перевірку, оскільки «країні потрібен здоровий президент». «На знак поваги як мінімум до третини громадян України Ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Коломойського, не з «ватніком», не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським», — резюмував артист.

На Facebook-сторінці Зеленського вже пішов зворотній відлік часу до кінця строку, коли Порошенко має дати відповідь на цю пропозицію.

Президент України Петро Порошенко не буде влаштовувати дебати з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським на стадіоні.

Про це в ефірі «Громадського» заявила народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Марія Іонова.

«Тому ми говоримо про ці дебати… Президент Порошенко – європеєць і він на стадіоні не буде зустрічатись, він буде зустрічатись в телестудії, де мають нормально, професійно відбутись дебати», – зазначила Іонова.

Вона додала, що на стадіон до Зеленського може прийти президент Федерації футболу України Андрій Павелко і «зіграти у футбол».