Реалізація проекту проходить під егідою УСК

Творити красу та примножувати щастя – благородна мета здорового та довгого життя

Так вважає практикуючий лікар-транспрофесіонал та фахівець індустрії краси Оксана Сокол, яка успішно працює в сфері естетичної косметології, сучасної діагностики та нутриціології.

Спеціальний кореспондент Українського світу Марія Лідер побувала на прийомі цього унікального спеціаліста в Клініці Юрія Тітовця та дізналася про те, як сучасні технології та спеціальні знання допомагають піклуватися про своє здоров’я.

Світлина від Клініка Юрія Тітовця.

 

“Їжа повинна бути твоїми ліками, а ліки – твоєю їжею. Ці слова Гіпократа  не втратили своєї актуальності за понад дві тисячі років”, – Оксана Сокол цитує давногрецького лікаря, якого вважають «батьком» сучасної медицини, і розповідає про нову науку нутриціологію.

Нутриціологія

Нутриціологія вивчає дію харчування на організм людини. Назва науки походить від латинського слова nutritio — харчування. Нутриціологія вивчає:

компоненти, елементи та речовини, що містяться в продуктах харчування;

їхнє споживання, засвоєння  та виведення з організму;

дію певних інгредієнтів на організм людини;

оптимальний час для споживання їжі;

способи запобігання хворобам, які викликані споживанням деяких продуктів.

 

нутрициология

Практикуючий нутриціолог визначає розвиток різних видів захворювань через неповноцінне і незбалансоване харчування, а також лікувальний і профілактичний вплив здорової їжі і здорового способу життя на організм людини.

Коригування харчування здатне позбавити від зайвої ваги і вилікувати від хвороб: печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, суглобів, шкірних захворювань, цукрового діабету тощо.

нутрициология

Нутриціолог і дієтолог займаються питаннями харчування, але принципово відмінні один від одного в наступному:

Дієтологія вивчає організацію правильного харчування. Фахівці цієї області підбирають потрібний і збалансований раціон для кожної конкретної людини.

Лікар нутриціолог – це фахівець, який досліджує вплив їжі на організм в цілому. Він аналізує правильний розподіл речовин під час прийому їжі, знаходить шкідливі елементи, які присутні в безпечній на перший погляд їжі.

Після закінчення спецкурсу «Основи нутриціології» при Харківському національному медуніверситеті (2013р) Оксана Сокол використовує здобуті знання в сфері медицини та індустрії краси.

Косметологія

Оксана Сокол після закінчення Львівського національного медуніверситету ім.Данила Галицького з 2010р. працює в сфері естетичної медицини. За час навчання в медуніверситеті закінчила спеціалізовані курси з косметології. У 2011-13 р.р. у співпраці з компанією « Gi Gi Janssen »займалася викладацькою діяльністю за напрямом« Основи естетичної косметології ».

Лікар-транспрофесіонал Оксана Сокол

Оксана Сокол постійно вдосконалюється як фахівець, проходячи навчання як в Україні, так і за її межами.  В даний час, у співпраці з ФПО при Львівському медуніверситеті, займається розробкою методичних рекомендацій для студентів фармфакультетів по темі «Основи фармацевтичної косметології», а також «Новітні технології в сучасній косметології». В своїй роботі поєднує передові методи косметології та енергоінформаційної лікувальної корекції організму за допомогою апарату «КСД».

                Терапія майбутнього – КСД

“Правильний догляд за тілом, оптимальний вибір харчування та точна діагностика значно знижують ризик багатьох захворювань”, – зазначає Оксана Сокол.

Лікар розповідає про новітній метод діагностики та лікування, який базується на енергоінформаційній корекції організму за допомогою апарату «КСД»:

“З апаратом КСД працюю понад два роки. За порівняно невеликий проміжок часу мого знайомства з методикою професора В.В.Дяченко, кожен раз переконуюся в унікальності даної програми. Важливим аспектом роботи з «КСД» є той факт, що в режимі реального часу можна паралельно діагностувати, проводити лікування і бачити результати, уникаючи агресивних методів впливу на організм. При цьому, можна за допомогою програми індивідуально і ефективно підібрати лікарські препарати (в т.ч. БАДи), уникаючи побічних ефектів. Хочеться також відзначити комфортність і наочність даного методу з оздоровлення всього організму.”

Вся поліклініка в одному апараті

Інтернет-видання «Здоров’я і довголіття» запропонувало подумки відвідати будь-яку поліклініку, поспостерігати за тим, як діагностують хворих. Застосовують безліч методик, обстежень: УЗД, МРТ, рентгенологічне дослідження, гастро-, бронхоскопію і багато інших. Пацієнту доводиться вистоювати в чергах не один день, і не завжди діагноз вдається встановити точно. Та й традиційне лікування грішить недоліками – воно, по суті, усуває вже наслідки проблем зі здоров’ям, але не звільняє від головного – причини виникнення. Тому й не дивно, що хворий нерідко знову і знову звертається до лікаря з одного і то й же проблемою.

Методика ж професора Дяченко зовсім не схожа на традиційні, до яких всі ми звикли. Вона відрізняється від застосовуваних сьогодні в медичній практиці комп’ютерних систем тим, що діагностика стану органів, патологічних процесів і організму в цілому проводиться шляхом зняття і автоматичного аналізу характеристик сумарних коливальних процесів в клітинах.

В її основі – апарат «КСД», з його допомогою можна проводити діагностику і лікування багатьох захворювань органів травного тракту, по пульмонології, гінекології, андрології, захворювань ендокринної системи, ЛОР-органів, кардіології, алергічних проявів і інших.

Оксана Сокол акцентує увагу на тому, шо точний діагноз – запорука успішного лікування:

“Використовуючи у своїй роботі «КСД», мені вдається отримати хороші результати не тільки в загальнооздоровчому, але і у візуальному плані, що важливо для мене як фахівця. Звертаються до мене за красою, а йдуть красивими, здоровими і щасливими!”

Довідкова інформація.

Пов’язане зображення

Василь Всеволодович Дяченко

Досвідчений хірург, доктор медичних наук, професор Василь Всеволодович Дяченко закінчив Київський медичний інститут. Як одного з здібних випускників його запросили в тоді ще Український науково-дослідний інститут клінічної та експериментальної хірургії, незадовго до цього заснований академіком Олександром Шалімовим. Тут він захистив кандидатську, а згодом і докторську дисертацію. Прагнув домогтися чогось значного, нового в хірургії. Це він, професор Дяченко, першим серед хірургів України освоїв методику малотравматичних і високоефективної лапароскопічної хірургії.

Згодом виникла ідея створення методики, яка б дозволила лікареві діагностувати по-новому, досконаліше і точніше, лікувати і мати зворотний зв’язок, тобто бачити і результати лікування. Під керівництвом професора почала працювати група ентузіастів. Згодом було створено спектрально-динамічний апарат «КСД», за допомогою якого вчений творить справжні чудеса. Унікальна методика професора Дяченко не має аналогів в світі.