Реалізація проекту проходить під егідою УСК

«Ріка Життя» – християнська школа ХХІ століття

Не секрет, що батьки хочуть для своїх дітей лише найкращого. Одним з найголовніших етапів життя будь-якої людини є шкільні роки. Саме тоді дитина пізнає світ, дорослішає, будує свій власний світогляд. Звичайно, на це дуже сильно впливає середовище, ставлення однолітків і  вчителів, розуміння з боку інших та дружня атмосфера.

Тож, задача всіх люблячих батьків – підібрати для своєї дитини таку школу, яка забезпечить її усім необхідним, аби в майбутньому стати доброю, порядною та освіченою людиною.

Спеціалізована християнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов «Ріка Життя»  – це школа, яка покликана виховувати духовно здорове покоління, що усвідомлює свою відповідальність перед власною совістю, навколишнім світом та, насамперед, перед Богом. Тут діти не тільки отримують освіту високого рівня та розкривають свій потенціал, а й вчаться бути справжніми людьми!

Школа «Ріка Життя» має ліцензію Міносвіти України, працює за Державним стандартом середньої освіти і видає атестати державного зразка. Цього року школа відзначає своє 20-ліття. Зараз у школі навчається близько 140 дітей, до 20 учнів у класі. І в цьому є великий плюс! Адже вчитель встигає приділити увагу кожному учню, тож діти набагато краще засвоюють матеріал . До того ж, усі знають один одного, що робить школу однією дружньою сім’єю!

Наші вчителі, покликані Богом вкласти у дітей найголовніше для школи – знання, сумлінно та з великим бажанням виконують свою роботу. Вони вміють викладати матеріал цікаво і мотивувати дітей до навчання. Звісно, що деяким дітям буває важко опановувати той чи інший предмет, але це не є перешкодою для тих, хто дійсно хоче його знати! Наші вчителі завжди ідуть назустріч спразі до знань та готові займатися з учнями додатково, пояснити їм усе, чого вони не зрозуміли.

Для глибшого занурення в атмосферу знань, кожний тиждень нашого шкільного життя присвячується якомусь предмету: мовам, мистецтву, літературі, наукам, спорту. У цей час для дітей готуються квести, свята, на стендах школярів чекають ребуси та загадки, класи можуть малювати плакати і робити газети, беруть участь у спортивних змаганнях.

До речі, з нового навчального року в школі запроваджуються уроки ментальної арифметики, що розвиває математичне мислення і прискорює процес обрахунку «в умі». Учителі для цього проходять спеціальний курс навчання. Отож учні нашої школи невдовзі рахуватимуть ліпше за калькулятор!

Наша школа спеціалізується на вивченні іноземних мов. Отож наша директор намагається якомога частіше запрошувати гостей з-за кордону, щоб учні могли з ними поспілкуватися, дізнатися більше про різні культури та, звичайно, практикували свою розмовну англійську та німецьку мови.

Не лише гості з-за кордону допомагають нашим учням вчити іноземні мови. Наша школа з 2017 року почала співпрацювати з інститутом DLI в м. Гамбург, Німеччина (директор Evans Lukomona). На сьогодні, за програмою міжнародної співпраці, наші учні мають змогу спілкуватися з учнями з Німеччини та Африки на скайп-конференціях по декілька разів на семестр.

Також планується обмін школярів. Наші найкращі учні, які мають велику мотивацію до навчання та гарно знають англійську мову, їздили на освітню екскурсію в Німеччину влітку 2017-го року на запрошення директора інституту DLI.

Утім наша школа не тільки навчає, а й всебічно розвиває дітей. Майже кожного дня діти можуть відвідувати гуртки на вибір (безкоштовні або платні). Старшокласники мають змогу проводити власні цікаві клуби за інтересами! Наприклад, клуб відео-режисури, кулінарії, малювання ведуть учні 9 – 11 класів. Також є гуртки з флорболу та хореографії, які ведуть досвідчені тренери – майстри своєї справи.

Свята в школі також особливі. Кожна охоча дитина може долучитися до створення сценарію, прикрашання зали, організації свята. І, звісно ж, показати, що він або вона вміють: заспівати пісню, показати постановку, зачитати вірша (іноді навіть свого! Є в нас і такі таланти!).

Також школа проводить благодійні ярмарки, де учні можуть виставити на продаж те, що вони бажають, та відповідно, щось купити. Зібрані кошти школа передає на закупівлю необхідних речей для лікарень та дитбудинків. Багато хто з учнів відвідував інтернат у Копилові: збирали та привозили тамтешнім дітям найнеобхідніші речі і готували їм невеличкі подаруночки. Наші старшокласники багато разів відвідували діток у лікарні ОХМАТДИТ, щоб привезти необхідні речі, заспівати пісень, розказати вірші та підняти настрій. Так школа вчить дітей бути милосердними.

автор публікації: Зоя Шумак, учениця школи «Ріка Життя»