Реалізація проекту проходить під егідою УСК

Андорра

Визнання України: 1991 рік.

Встановлення дипломатичних відносин: 19 квітня 1996 року.

Результат пошуку зображень за запитом "Україна - Андорра"

Політичний діалог:

Серед останніх контактів вищих посадових осіб можна назвати візит в Україну 30 березня -1 квітня 2011 року делегації Уряду Князівства Андорра на чолі з Міністром туризму, торгівлі і промисловості К.Б.Масом, проведення зустрічі з Міністром закордонних справ. Україна та Андорра підтримують активне співробітництво в рамках міжнародних організацій.

Торговельно-економічні відносини:

За даними Державної служби статистики України, за І півріччя 2015 року імпорт андоррських послуг, переважно у туристичній галузі, склав 1216,5 тис. дол. США (+2329,5% у порівнянні з відповідним показником 2014 року), експорт українських послуг – 47,7 тис. дол. США (+533,9%). За 2014 рік експорт товарів походженням з Андорри, передусім цукру і кондитерських виробів, склав 21,2 тис. дол. США (-9,5%), імпорт до Андорри – 5,5 тис. дол. США.

Культурно-ryманітарна співпраця:

На території Андорри працює Музей мікромініатюр М.Сядристого, який утримується Почесним консулом України Антоніо Зорзано. До анексії Росією АР Крим діти з Андорри відпочивали у таборі Артек на регулярній основі.

Договірно-правова база:

Кількість чинних документів: 2.

Ключовим документом є Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Князівства Андорра про співробітництво в галузі туризму.

Українська громада:

На території Князівства Андорра проживають до 100 громадян України.

title=

В лютому 2017 року в Андоррі проходив Український гірськолижний тиждень